Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego I Akademii Medycznej w Poznaniu.
Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałam na podstawie pracy doktorskiej pt.:„Wczesna diagnostyka i monitorowanie zapalenia błony naczyniowej oka u dzieci i młodzieży z młodzieńczym idiopatycznym zapaleniem stawów“.
Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Katedrze Okulistyki i Klinice Okulistycznej UM w Poznaniu. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu u dzieci i dorosłych, a także w leczeniu operacyjnym: schorzeń aparatu ochronnego oka oraz zeza u dzieci i dorosłych; odwarstwienia siatkówki metodą konwencjonalną u dorosłych.
Moje szczególne zainteresowania dotyczą zapaleń błony naczyniowej oka (zapalenie tęczówki, ciała rzęskowego i naczyniówki) u dzieci i dorosłych oraz operacji plastycznych i rekonstrukcyjnych okolicy oczodołowej.
Zapraszam dzieci od lat 3 i dorosłych.
W Bon-Medic oferuję:
– pełne badanie narządu wzroku oraz dobór korekcji okularowej u dzieci i dorosłych;
– laseroterapię siatkówki;
– kapsulotomię laserem Nd-YAG;
badania diagnostyczne:
– USG gałki ocznej i oczodołu;
– OCT odcinka tylnego gałki ocznej.
kwalifikację i leczenie operacyjne:
zmian w obrębie powiek (m.in. brodawczaki, torbiele, prosaki, znamiona, kępki żółte i in. guzki) oraz powierzchni oka (m.in. znamię, tłuszczyk, skrzydlik i in.) zwiotczenia skóry powiek górnych i dolnych podwijania oraz odwijania powiek dolnych.